icon

GfK, dünyanın dört bir yanında bulunan profesyonel ve bağımsız pazar araştırma kurumlarının kural ve düzenlemelerine kesinlikle uymaktadır. Kurumsal Değerlerimiz ve Davranış Kurallarımız, iş orta­klarımıza, müşterilerimize, hissedar­larımıza ve çalışanlarımıza verdiğimiz söz ve taahhüdümüzdür.

icon

GfK, Genel Veri Koruma Yönergesinin (GDPR) gerektirdiği tüm koşullara ve uygulamalarına tamamen hazırlıklıdır ve zaten benimsediği ilkeleri temel almak ve bu genişletilmiş ilkeleri küresel seviyede kullanmak üzere bu fırsattan yararlanmıştır.

icon

GfK, özel kurumsal birimleri ile kaliteyi, uyumu, veri korumasını ve güvenliği uygun ve kapsamlı bir şekilde izlemektedir. (Raporlama doğrudan icra kurulu başkanına ve mali işlerden sorumlu icra kurulu üyesine yapılır.) Tüm çalışanlar GfK'nin yönettiği gizli verilerin korunmasının önemini anlamaktadır. Sürekli olarak ilgili eğitimler dünyanın dört bir yanındaki ofislerimizde en yüksek yönetim seviyesi tarafından her türlü ciddi destek sağlanarak yürütülmektedir.

icon

GfK, ispatlanmış politika ve uyum yapısının, kapsamlı bir güvenlik farkındalık programının ve ciddi bir risk yönetim çerçevesinin sağlanması için güçlü bir bilgi güvenliği yönetim programı sürdürmektedir.